Wesele Karoliny i Macieja

W połowie października mieliśmy przyjemność poprowadzić wesele Karoliny oraz Maćka. Młodej Parze zależało na tym, aby stworzyć jak najlepszy klimat i zachęcić do zabawy wszystkich gości. Uroczystość poprzedziło kilka spotkań na których dopracowaliśmy  szczegóły i rozwialiśmy wszelkie wątpliwości Narzeczonych. Kierując się doświadczeniem, zaproponowaliśmy Parze Młodej kilka scenariuszy, zabaw oraz układów tanecznych oraz konkursów. Po zamontowaniu przez nas profesjonalnego oświetlenia sala prezentowała się znakomicie a światła stworzyły ciepły, wyjątkowy klimat.

Młodzi włożyli mnóstwo pracy i godzin ćwiczeń w przygotowanie pierwszego tańca. Wyszedł perfekcyjnie, co zostało nagrodzone gorącymi owacjami oraz wiwatami gości. Pierwszy taniec Karoliny i Macieja rozpoczął wspaniałą zabawę, której towarzyszył szereg animacji i konkursów  z udziałem gości. Muzyka zawsze jest istotnym elementem każdego wesela dlatego starannie i umiejętnie dobieramy repertuar wykorzystując przeboje polskie i zagraniczne. Biesiada, którą prowadziłem była równie ważna. Wspólne śpiewanie wprawiło gości w dobry nastrój. Zabawa i muzyka zatrzymały gości na parkiecie do samego świtu.

Odpowiedni wybór obsługi artystyczno – muzycznej na wesele nie jest łatwym zadaniem dla Narzeczonych, natomiast krótkie spotkanie, rozmowa, zapoznanie się z naszą ofertą nic nie kosztuje i nie jest wiążące. Karolina i Maciek nie mieli okazji widzieć naszej pracy wcześniej i zaufali nam po pierwszym spotkaniu. Zadowolenie Młodych Małżonków oraz gości po weselu sprawia, że nasza praca jest dla mnie ogromnie satysfakcjonująca

Comments are closed.