Wesele Marcina i Pauli

Kochani,

Dziś chciałbym napisać Wam kilka zdań na temat moich kolejnych doświadczeń, jakie zdobyłem podczas przyjęcia weselnego Pauliny i Marcina. Para zdecydowała się na organizację uroczystości w wyjątkowo urokliwym miejscu położonym niedaleko Warszawy. Szereg przygotowań oraz spotkań, całe otoczenie jak również pogoda, sprzyjały tej pięknej okoliczności, jaką był dzień ich ślubu. Sala weselna była idealnie dobrana do liczby zaproszonych gości. Wybierając salę weselną pamiętajcie, że zawsze warto brać po uwagę wielkość sali w stosunku do zaproszonych gości. Ma to zasadniczy wpływ na nastroje, atmosferę i poczucie komfortu wszystkich zaproszonych.

Dużą atrakcją na Weselu Pauliny i Tomka był ciężki dym w trakcie pierwszego tańca. Postęp technologii oraz dobra znajomość sprzętu w tej branży pozwoliły nam, jako firmie prowadzącej różnego rodzaju eventy na udostępnienie takiej wytwornicy, która w pełni uzyska pożądany efekt na każdym weselu w przystępnej cenie. Tak zwany „Taniec w chmurach” jest nie tylko elegancką otoczką na rozpoczęcie wesela, ale również niespodzianką dla gości, oraz pamiątką w reportażu foto-video.

Każdy element przyjęcia weselnego zaczynając od dekoracji światłem, aby stworzyć odpowiedni nastrój, a kończąc na zabawie gości do białego rana, był starannie dopracowywany. Wybierając nas na prowadzących wesele, mieli pewność i swobodę, że kwestia muzyczna, oraz poprowadzenia gości zostanie wykonana z klasą i w dobrym tonie, ponieważ nad wszystkim czuwał Wodzirej. To właśnie konkursy, animacje oraz zabawy oczepinowe pozwoliły na integrację gości wzbudzając w nich pozytywne nastroje.

Państwo Młodzi mogli nakreślić swoje gusta muzyczne, którymi żonglował, przebierał i dopasowywał prezenter muzyczny. Zabawy i animacje taneczne w pewnym stopniu sami wybrali do swojego scenariusza, natomiast pozostała ich część na pewno była ogromną niespodzianką.

No Comments Yet.

Leave a comment