Wodzirej na wesele – jaka cena ?

Narzeczeni, planując ślub oraz wesele szukają najlepszych rozwiązań w najbardziej korzystnej cenie. Każda decyzja musi być przemyślana a budżet nie może zostać mocno przekroczony. W celu wstępnego oszacowania wydatków młodzi szukają najczęściej w Internecie orientacyjnych cen za wykonanie poszczególnych usług i zastanawiają się nad ich optymalnym wyborem. Często spotykają się z tak zwanymi widełkami cenowymi i tak jest w przypadku większości ofert, ponieważ wszystko zależy od tego jak bogaty wachlarz usług wybiorą. Tak jest również w przypadku Wodzireja. Cena za usługi Wodzireja na Wesele wynosi od 2 000 zł do nawet 5 000 zł. Duży wpływ na cenę ma to, w jaki sposób chcecie aby Wodzirej poprowadził wasze wesele. Poprowadzenie wesela będzie najtańsze gdy wybierzecie wersję podstawową, czyli około 5 godzinną prezentację utworów muzycznych, najczęściej powitanie gości na sali, wspólne odśpiewanie sto lat, oraz oczepiny i podziękowania dla rodziców.
Jednak rola Wodzireja na weselu nie powinna ograniczyć się do wersji podstawowej, ponieważ jest to osoba posiadająca wyjątkową umiejętność integracji gości i może sprawić, że wasze wesele będzie wyjątkowe. Cena za usługi Wodzireja jest adekwatna do tego co Wodzirej zaprezentuje, a na pewno nie jeden Wodzirej ma bardzo wiele do zaoferowania - zaproponuje wam swoje zaangażowanie i pomysły na poprowadzenie imprezy. Wodzirej poświęca swój czas na przygotowanie się i dopracowanie przed Weselem najdrobniejszych szczegółów, abyście czuli się bezpiecznie i komfortowo podczas swojej uroczystości.

Termin

Termin, w którym odbędzie się wesele ma istotny wpływ na ustalenie ceny. Najczęściej wybierane są miesiące, które mają literę ,,r” szczególnie w miesiącach, w których na zewnątrz jest ciepło (czerwiec – wrzesień). Są to terminy oblegane i trudno jest znaleźć dobrego Wodzireja, który nie miałby zarezerwowanego tego terminu z kilkumiesięcznym a nawet rocznym wyprzedzeniem. Zdarzają się wolne terminy, ale możemy tutaj mówić o szczęściu.
Ważny jest także wybór dnia wesela. Standardowo wesela odbywają się w soboty, jednak coraz częściej młodzi decydują się na ślub oraz wesele w inne dni tygodnia, chociażby w piątki. W dni inne niż w soboty sale weselne często są dostępne i wielu Wodzirejów ma wolne terminy. W każdym dniu tygodnia uroczystość może być wyjątkowa i udana.

Lokalizacja

Jeśli Para Młoda decyduje się na Wodzireja z innego miasta, wiąże się to z dodatkowym kosztem dojazdu osób prowadzących uroczystość. Taki dojazd to nie tylko transport osób, lecz również przewóz profesjonalnego sprzętu muzycznego, którego nie można zabrać zwykłym samochodem osobowym. Często Wodzireje dojeżdżają do określonej ilości kilometrów gratis i nie wiąże się to z żadnym dodatkowym kosztem.

Ilość gości

Cena za poprowadzenie Wesela zależna jest od ilości zaproszonych gości. Duże wesela są trudniejsze do poprowadzenia z kilku powodów. Wiąże się to z kosztem dodatkowej osoby bądź osób prowadzących, potrzebna jest większa ilość oświetlenia czy też większy nakład nagłośnienia.

Sala

Wesela wyprawiane są w przeróżnych miejscach. Sale różnią się od siebie wielkością i położeniem. Część jadalna może być odłączona od części tanecznej, uroczystość może odbywać się w budynku piętrowym czy też częściowo w plenerze. Wodzirej na Wesele to nie tylko cena usługi za poprowadzenie uroczystości, ale także logistyczne rozplanowanie gdzie i jak najlepiej rozstawić sprzęt, aby dopasować dźwięk we wszystkich miejscach na sali, jak rozstawić dekoracyjne i dynamiczne światła, aby stworzyć na sali niezapomniany klimat.

Dodatkowe atrakcje

Na cenę mają wpływ również wszelkie dodatkowe atrakcje wybrane przez Młodych, których przygotowaniem może zająć się Wodzirej. Poza oświetleniem sali może być to ciężki dym, pękający balon, opiekunka dla najmłodszych, saksofonista lub inny instrument. Wodzirej jest również w stanie zorganizować fotobudkę do samodzielnego wykonania zdjęć, które od razu się drukują. Możliwości jest bardzo wiele i każda z nich wiążę się z dodatkowym kosztem.

Podsumowując, sami ustalacie cenę za pracę Wodzireja na waszym weselu. Jest ona uzależniona od wielu czynników, które zostały przeze mnie wyżej opisane.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Podczas jednego, niewiążącego spotkania przedstawię Państwu swoją ofertę i kierując się doświadczeniem doradzę co na Weselach sprawdza się najbardziej jednocześnie wysłuchując wszelkich Państwa pomysłów.

Wodzirej Łukasz życzy wszystkim przyszłym parom Szczęścia i Sukcesów na nowej drodze życia.

No Comments Yet.

Leave a comment