O mnie

Wodzirej Łukasz Jakubiak

Łukasz JakubiakUdana impreza to przede wszystkim dobre towarzystwo, odpowiednie miejsce stwarzające niezapomniany klimat i wspaniałe nastroje, a to ostatnie zapewnimy Państwu poprzez 100 procentowe wykorzystanie swojej wiedzy oraz doświadczenia! 
Pracujemy w zespole dwuosobowym, w skład którego wchodzą wodzirej oraz prezenter muzyczny. Wodzirej, to osoba która animuje, bawi, tworzy dobrą zabawę na parkiecie. Przez całą imprezę panuje nad tym, aby podtrzymać dobre nastroje gości organizując różnorodne zabawy. Wodzirej nie potrzebuje pomocy ze strony zespołów, czy wokalistów – sam przez okres trwania całej imprezy w sposób przemyślany prowadzi zabawę dopasowując się maksymalnie do Państwa gustów. Jest dobrym obserwatorem i wyczuwa kiedy przyłączyć się do gości, a kiedy nie ingerować w ich zabawę pozwalając im na samodzielne szaleństwo na parkiecie.
Prezenter Muzyczny odpowiedzialny jest za dobranie odpowiedniego repertuaru dla uczestników każdej imprezy i zadbanie o kwestie techniczne. Na Państwa życzenie, podczas uroczystości w mniejszym gronie w roli Wodzireja jak i prezentera muzycznego może wystąpić jedna osoba. W swojej ofercie przedstawiamy lata naszych doświadczeń i różnorodność imprez jakie prowadzimy. Już na pierwszym spotkaniu omawiamy jak dana okoliczność będzie wyglądała decydując się na Wodzireja, przedstawiamy szczegółowy, proponowany scenariusz, który zmieniamy i dopasowujemy zgodnie z sugestiami osób organizujących uroczystość.

W swojej ofercie posiadamy również nowoczesne nagłośnienie, oświetlenie oraz efekt dymu. W celu podkreślenia uroczystego charakteru imprezy występujemy we frakach. Gramy do ostatniego gościa oraz nie spożywamy alkoholu w pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

MOJE DOŚWIADCZENIE:

Opinie o nas...

Na wodzireja Łukasza zdecydowaliśmy się po weselu u naszych znajomych. Zarówno u nich jak i u nas zabawa była genialna i polecamy Łukasza wraz z DJ'em każdemu znajomemu, który zastanawia się nad dylematem "orkiestra czy wodzirej". Na dzień dzisiejszy bawiliśmy się na 3 weselach gdzie Łukasz w magiczny sposób podrywał wszystkich gości do zabawy.

~ Marta i Michał Lembicz (Wesele 27.06.2015)
2016-01-20T12:20:20+00:00
Na wodzireja Łukasza zdecydowaliśmy się po weselu u naszych znajomych. Zarówno u nich jak i u nas zabawa była genialna i polecamy Łukasza wraz z DJ'em każdemu znajomemu, który zastanawia się nad dylematem "orkiestra czy wodzirej". Na dzień dzisiejszy bawiliśmy się na 3 weselach gdzie Łukasz w magiczny sposób podrywał wszystkich gości do zabawy. ~ Marta i Michał Lembicz (Wesele 27.06.2015)

Co nowego u nas?

 • Wesele Marcina i Pauli

  Kochani, Dziś chciałbym napisać Wam kilka zdań na temat moich kolejnych doświadczeń, jakie zdobyłem podczas przyjęcia weselnego Pauliny i Marcina. Para zdecydowała się na organizację uroczystości w wyjątkowo urokliwym miejscu położonym niedaleko...

  Więcej
 • Wodzirej na wesele – jaka cena ?

  Narzeczeni, planując ślub oraz wesele szukają najlepszych rozwiązań w najbardziej korzystnej cenie. Każda decyzja musi być przemyślana a budżet nie może zostać mocno przekroczony. W celu wstępnego oszacowania wydatków młodzi szukają najczęściej...

  Więcej
 • Pierwszy taniec jako nieodłączny element polskiego wesela

  Z doświadczenia wiem że wybór pierwszego tańca na wesele jest jednym z trudniejszych zadań. Samo przyjęcie weselne składa się z tysiąca malutkich punkcików które narzeczeni już od pierwszych chwil muszą uzgadniać, dopieszczać...

  Więcej