Wodzirej na 18 urodziny

18 urodziny to wielkie wydarzenie w którym wkracza się w dorosłość i każda osoba, która organizuje osiemnaste urodziny chce żeby były niezapomniane. W związku ze zbliżającą się imprezą urodzinową zastanawiasz się czy warto zdecydować się na Dj-a czy Wodzireja?

Jeżeli oczekujesz, aby impreza była czymś więcej, niż tylko odtwarzaniem utworów muzycznych, atmosfera była tak świetna, żeby jeszcze kilka tygodni po imprezie każdy o niej mówił w superlatywach, a jakość muzyki była niczym w prestiżowym klubie to dobrze trafiłeś!

Wodzirej Łukasz poprowadzi Twoją imprezę tak, że wyznaczysz standard dobrej imprezy, a każdy z uczestników będzie ją wspominał przez długi czas. Prowadziłem wiele imprez z okazji 18 urodzin i zawsze kończyło się to organizacją jeszcze kilku imprez urodzinowych gości, którzy uczestniczyli w imprezie.

Wodzirej na 18 urodziny

Imprezy prowadzone przez Wodzireja, wyprawiane z okazji 18 urodzin stały się bardzo popularne. Forma pozostaje dla organizatorów dowolna : czy uroczystość jest tylko dla rodziny, czy też może dla znajomych i przyjaciół, a może również rodzina i znajomi na wspólnej imprezie.

Na pewno masz doświadczenie w imprezach organizowanych przez przyjaciół, gdzie był laptop i każdy mógł zmieniać utwory dowolnie. Słyszysz, że leci Twoja ulubiona piosenka, aż tu nagle w pół utworu ktoś zmienia ją na inną, która to jemu się właśnie podoba. Na rynku są różne firmy które udostępnią jakieś kolumny i światła, które ubogaca samą imprezę, ale najczęściej nie są na tyle profesjonalne i nie jest ich na tyle dużo jak mają firmy, które zajmują się tym na co dzień.

Dlatego też warto zapoznać się z ofertą Wodzireja który na mniejszych imprezach jest zarazem prezenterem muzycznym dbającym o odpowiedni styl muzyczny, jak również posiada profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, którego efekt zobaczycie sami. Taka osoba w pełni wykorzysta swoje umiejętności prezentacji utworów muzycznych, znając najnowsze przeboje jak i najlepsze przeboje ubiegłych dekad.

Wodzirej na 18 urodzine zdj.2

Każdy utwór będzie dopasowany do Twoich wymagań, które również chętnie poznam przed imprezą w postaci listy przebojów. Tworząc taką listę podpytaj również najbliższych znajomych przy czym chcieliby się obowiązkowo pobawić na Twoich urodzinach. Z doświadczenia wiem, ze repertuar ulubionych utworów może się nie sprawdzić, ponieważ często do tańca porywają zupełnie inne przeboje, niż te, których słuchamy na co dzień na mp3 czy tez oglądamy na youtube.

Co by się jednak nie działo, kierując się doświadczeniem, ściągnę na parkiet Twoich przyjaciół i najbliższą rodzinę.

Comments are closed.