Wodzirej na poprawiny

Poprawiny są bardzo starym zwyczajem, który przetrwał jeszcze z czasów gdzie Wesela świętowane były nawet przez kilka dni. Mimo, iż Wesele jest całonocną zabawą, często zwyczajnie brakuje na nim czasu na rozmowę i wspólną zabawę z bliską rodziną czy znajomymi. Stres, zmęczenie przygotowaniami, sala pełna ludzi - robią swoje. Jeśli nie macie ochoty spędzić następnego dnia po Weselu jedynie przy stole tylko zapewnić gościom dobrą zabawę i niepowtarzalną atmosferę, to ta oferta przygotowana jest specjalnie dla Was.

Obsługa artystyczno- muzyczna z Wodzirejem i Dj-em na poprawiny będzie dla Was i Waszych gości świetnym rozwiązaniem. Nadrobicie tańce z rodziną i znajomymi a zabawa na sali będzie przednia. Za pomocą świateł stworzymy kolorowy parkiet, z głośników zabrzmi skoczna muzyka zagrzewająca wszystkich do tańca. Wodzirej zadba o zabawy, konkursy i animacje taneczne. Za pomocą rekwizytów (peruk, masek, czapek) urozmaicimy przebieg poprawin wprawiając gości w znakomite nastroje. Nasze doświadczenie, które zdobyliśmy prowadząc różnego rodzaju imprezy jest gwarancją udanej zabawy na najwyższym poziomie.
Naszą kreatywność i pasję do wykonywanej pracy wspiera profesjonalny sprzęt. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oświetlający salę oraz wysokiej jakości nagłośnienie, które dobieramy do powierzchni i ilości gości, tak aby muzyka była przyjemna dla uszu. Zapewniamy pełne zaplecze techniczne.

Charakter zabawy chętnie zobrazuję Państwu bliżej na spotkaniu, tam również przedstawię scenariusz jak dana impreza może wyglądać w naszym wykonaniu.

Zachęcam do kontaktu już teraz, w celu potwierdzenia czy wybrany przez Państwa termin jest wolny.

Comments are closed.